Twitburc Astroloji ve Burçlar

Android için Burç Yorumları Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.4 MB
  • Version 2.0.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Zeynep Turan Twitburc
Twitburc Astroloji ve Burçlar uygulaması ile burç yorumları, astroloji gündemi ve aşk uyumu gibi her astroloji meraklısının ilgisini çekecek içeriklerin yanı sıra; kişiye özel doğum haritası, ilişki analizi ve özel sorularınızın yanıtlanması gibi kişisel

Twitburc Astroloji ve Burçlar uygulaması ile burç yorumları, astroloji gündemi ve aşk uyumu gibi her astroloji meraklısının ilgisini çekecek içeriklerin yanı sıra; kişiye özel doğum haritası, ilişki analizi ve özel sorularınızın yanıtlanması gibi kişisel hizmetlere sahip olabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz uygulama sayesinde, ücretsiz günlük, haftalık ve aylık burç yorumları tüm burçlar için astrolojinin çizdiği yol haritasını size sunarken, ayrıntılı burç yorumu bölümünde daha derinlemesine içeriklere ulaşabilirsiniz.

Ayrıca uygulama içerisinde yer alan Zeynep Turan?a Sor bölümünde; seçtiğiniz kategoride sorunuzu iletin, somut ve spesifik yanıtlar alın. Soru alanında birden fazla soru olması durumunda, sadece seçtiğiniz kategoriyle ilgili olan ilk soru dikkate alınır. Sorunuz 48 saat içinde yanıtlanır.

Bununla birlikte İkili İlişkiler bölümünde; kendiniz ve sorgulayacağınız kişinin doğum bilgilerini girerek, seçtiğiniz kategoriye göre aranızdaki ilişkiye dair önemli ipuçları alacaksınız.

Doğum Haritası bölümünde; doğum bilgilerini girerek ister kendi hayatınızı ister merak ettiğiniz bir kişinin hayatını daha iyi öğrenin.

Mutlaka denemelisiniz!

Daha Fazla Göster
Twitburc Astroloji ve Burçlar indir